Foto: VTM
'The Masked Singer' zit erop. Vrijdagavond werden de laatste drie pakken ontmaskerd.
De meeste kijkers wisten het allang: Labradoodle, Feniks en Poppemie waren respectievelijk Francisco Schuster, Gustaph en Nathalie Meskens. Het was Francisco die de wedstrijd won.
"Echt geweldige stem en danser, terechte winnaar", reageren de kijkers op sociale media. "Dikke proficiat, Francisco, wat een parcours heb je afgelegd." "Wat een talent."
Toch zijn er ook veel kijkers die vinden dat Gustaph nog een tikkeltje beter was. "Gustaph moest gewonnen hebben. Wat een stem, hij kan alles aan", schrijven zij. "Ik had toch gehoopt op Gustaph. Naar mijn mening heeft hij echt wel het meeste indruk gemaakt met zijn stem."
"Gustaph zong met veel meer gevoel in het duet met Francisco", klinkt het ook. "Ik had liever Gustaph zien winnen." "Spijtig, hij verdiende de eerste plaats." "Echt een schande, hij had moeten winnen. De beste masked singer ooit."
Dit bericht op Instagram bekijken