Foto: GoPlay
Koen Wauters zien we in ‘Lift You Up’. Hij presenteert samen met Eva De Roo het programma. Je kan het programma elke vrijdag bekijken bij VTM.
In ‘Lift You Up’ krijgt onbekend zangtalent de kans om samen met Laura Tesoro, Metejoor, Jasper Steverlinck of Bart Peeters hun volgende hit uit te brengen. Vrijdag is er de laatste auditieronde.
Koen Wauters is de presentator, maar VTM had oorspronkelijke andere plannen met hem. “Er werd mij eerst gevraagd of het mij zou interesseren om als artiest één van de mentors te zijn. Maar maar mijn antwoord was meteen negatief, want ik kon die rol niet invullen”, legt de presentator uit in Dag Allemaal.
Koen Wauters wilde geen mentor zijn in 'Lift You Up' omdat hij vindt die rol niet te kunnen invullenDat Clouseau dit jaar niet op tournee gaat en ook geen nieuwe muziek uitbrengt, speelde bij de beslissing van Koen een grote rol. “Of het dan een sabbatjaar wordt? Dat is wat overdreven, maar na veertien concerten in het Sportpaleis vinden Kris en ik het hoog tijd om even gas terug te nemen en de batterijen opnieuw op te laden.”
“We gaan wel nieuwe songs schrijven, maar ook dat zal even duren voor we eraan beginnen. Daar als mentor zitten, was dus geen optie. Bovendien zou ik het niet alleen doen want Clouseau, dat zijn Kris en ik samen.”