Gert Verhulst blikt terug op het begin van K3: “Dat was echt niet goed”
PMN
Gert Verhulst blikt terug op het begin van K3: “Dat was echt niet goed”
Foto: Photonews

Binnenkort hervatten 'K3:The Originals' opnieuw hun optredens. Gert Verhulst weet nog allemaal heel goed hoe het begon. De Studio 100-baas geeft toe dat hij aanvankelijk niet overtuigd was van het trio en dat hij hun potentieel toen niet meteen inzag.

“Dat was echt niet goed”

Gert Verhulst was totaal niet onder de indruk van K3

“Ik vond ze in het begin ook niet heel aantrekkelijk. Die deden mee aan de preselectie voor het Eurovisie Songfestival. Dat was echt heel slecht. Dat was echt niet goed.”

Volgens hem zongen ze ‘Heyah Mama’ ook niet zuiver.

“Ze zongen het nummer ‘Heyah Mama’ een beetje vals. Dat is achteraf een monsterhit geworden, maar ik zag het niet op dat moment.”

Geen kinderproject in het begin

K3 was oorspronkelijk geen kinderproject. Het moesten de Belgische Spice Girls worden destijds.

“Twee jaar nadat ze begonnen waren zijn ze bij Studio 100 terechtgekomen. In het begin waren zij ook helemaal geen kinderproject.”

Gert verwijst naar de tekst van ‘Heyah Mama’. “Als je goed naar ‘Heyah Mama’ luistert, merk je dat het nummer heel erotisch getint is.”

Toch sloeg het nummer aan bij een jong publiek. “Maar het waren wel kinderen die dat liedje geweldig vonden.”

Grote koerswijziging

Uiteindelijk leidde dat tot een belangrijke beslissing.

“Op een gegeven moment deden wij eigenlijk alles voor hen en het toenmalige management zei: ‘Ja, dat kun je het net zo goed helemaal overnemen’.”
Vanaf toen begon K3 pas echt goed onder stoom te komen.

“We hebben toen het merk ‘K3’ gekocht”, besluit Gert.

Meer nieuws

Meer nieuws

.