Foto: Photo News
Tom Waes heeft zich ook op televisie uitgebreid verontschuldigd voor zijn ongeval in november van vorig jaar. Hij veroorzaakte een crash terwijl hij dronken achter het stuur zat.
Tom Waes zien we voorlopig niet meer op televisie. Bij de VRT weigert men nog steeds om het nieuwe seizoen van 'Reizen Waes' uit te zenden. Allicht zal het programma pas dit najaar terugkeren.
Intussen heeft de presentator groot nieuws te melden. Hij laat weten dat er flinke vorderingen zijn gemaakt bij de bouw van zijn zeilboot. De werken zijn nu al meer dan een jaar aan de gang.
Opendeurdag
Het bedrijf dat de zeilboot bouwt, is inmiddels begonnen met de interieurwerken. Een update die de 56-jarige presentator ook deelde op zijn sociale media.
Daarnaast gaat men nu ook van start met de technische installaties. Wanneer de zeilboot helemaal klaar zal zijn, is nog niet bekend. Wie de boot van Tom graag eens van dichtbij wil zien, krijgt daar binnenkort de kans toe tijdens de opendeurdag van KM Yachtbuilders, het bedrijf dat de zeilboot bouwt.