Foto: Eén
Magali Van Houtte is de vrouw van Francesco Planckaert. Samen hebben ze drie kinderen: Devon, Noa en Yukka.
In de realityreeks Château Planckaert zien we Magali als een bezorgde en zorgzame vrouw. Ze vindt van zichzelf dat ze de voorbije jaren een mooie persoonlijke groei heeft doorgemaakt.
Vroeger wilde ze misschien iets te snel iedereen pleasen, maar nu trekt ze duidelijkere grenzen, vertelt Magali in een gesprek met het weekblad Story.
“Vroeger zei ik op alles ja, maar daar ben ik in veranderd,” vertelt Magali. “Als iets niet met mijn volle goesting is of me echt niet afgaat, dan weiger ik.”
Zo beseft ze steeds beter welke zaken haar energie geven en wat ze liever loslaat. “Voor mijn eigen bestwil. Af en toe nee zeggen is oké,” klinkt het vastberaden bij Magali.