Sarah Puttemans in tranen: "Niet alles gaat zoals je het voor ogen hebt"
LHX
Sarah Puttemans in tranen: "Niet alles gaat zoals je het voor ogen hebt"
Foto: instagram @sarahputtemans

Sarah Puttemans moest als tweede 'Dancing With The Stars' verlaten, en dat heeft er zwaar ingehakt. In haar vlog reageert ze op haar exit uit het programma.

Tijdens haar eerste show in 'Dancing With The Stars' was Sarah Puttemans enorm zenuwachtig, en dat had ook een invloed op haar beoordeling. De tweede show voelde echter al veel beter, maar toch was het niet genoeg. Al na twee afleveringen kwam er een einde aan haar dansavontuur.

"Ik voel me al twee dagen heel, heel slecht", vertelt Sarah in een nieuwe aflevering van haar vlog. "Ik zag het eigenlijk helemaal niet aankomen, hoewel ik zeker niet dacht dat ik een van de besten was."

"Ik ben er heel verdrietig om", zegt ze, helemaal in tranen. "Het was mijn droom om aan 'Dancing With The Stars' mee te doen. Ik word zo gelukkig van dansen en ik voelde dat ik er afgelopen zondag helemaal in kwam. Ik voelde me zo goed op de dansvloer en keek ernaar uit om elke week te groeien."

Helaas heeft ze daarvoor niet de kans gekregen, en dat hakt er stevig in. Toch wil ze benadrukken dat ze erg dankbaar is dat ze even op de dansvloer heeft mogen staan en al haar medekandidaten de overwinning gunt.

"Het is wat het is, het blijft een wedstrijd. Maar het is gewoon heel jammer dat ik geen andere kans meer zal krijgen om mee te doen. Op naar het volgende, denk ik dan", pept ze zichzelf op. "Er zullen nog zoveel dingen op mijn pad komen. Niet alles gaat zoals je het voor ogen hebt, en dat is prima."

Meer nieuws

Meer nieuws

.