Foto: Photonews
Zaterdag kon je bij VRT1 kijken naar de voorlaatste aflevering van het programma ‘Live Live Live’. Daar was ook Milk Inc te gast. Het zorgde voor een pakkend moment.
Linda Mertens sprak er openhartig over onder meer hun nieuwe single ‘Unstoppable’. “Dat wij unstoppable zijn vind ik een heel mooie boodschap”, zegt de zangeres. “Het is geschreven voor iedereen die iets meegemaakt heeft.”
ToekomstLinda verloor zelf haar dochtertje na een zeldzame ziekte. “Ik wilde niet dat het nummer te zwaar zou aanvoelen”, merkte ze op. “Voor mij is dat het verleden. Het heden en de toekomst zijn positief en krachtig.”
Geen zin in podiumRegi heeft gewacht op Linda om ‘Milk Inc’ nieuw leven in te blazen. Het is niet zo dat ze al die tijd veel contact met elkaar hadden. Na de gebeurtenissen had Linda maar weinig behoefte om haar collega’s uit de showbizz te zien.
Lees ook: Regi en Linda Mertens delen plots groot nieuws voor hun fans
Pijnlijke confrontatie“Het herinnerde mij aan een hoofdstuk dat toen gesloten was”, legt de zangeres uit. “Dat deed ook pijn en was confronterend. Ik heb een jaar lang de radio of tv niet aangezet. Ik moest ook niet weten met wat Regi allemaal bezig was.”
"Valt niet te helen"Linda zal het overlijden van haar dochtertje altijd met zich meedragen. “Wat ik heb meegemaakt, dat kan niets helen. Maar gewoon positief in het leven staan, is al goed.”