Foto: VRT
Het gloednieuwe seizoen van Niks te zien belooft vanaf 11 september een verrassende kijk – of beter gezegd: luister – te geven op reizen en muziek. Presentator Karl Meesters neemt zijn gasten in dit tweede seizoen mee op een avontuur waarbij de oren het van de ogen overnemen. Geluid, muziek en persoonlijke verhalen staan centraal. En zijn eerste gast is Nathalie Meskens.
De line-up van bekende gezichten zijn deze keer: Nathalie Meskens, Flip Kowlier, Dana Winner, Pat en Loredana van 2 Fabiola, Prince K. Appiah en Jelle Cleymans. Te starten op 11 september met Nathalie Meskens.
Een intieme reis met Nathalie Meskens in Zuid-AfrikaIn de eerste aflevering zien we Nathalie Meskens samen met Karl in Zuid-Afrika. Het wordt niet alleen een muzikale ontdekkingstocht, maar ook een bijzonder persoonlijk gesprek. Nathalie vertelt openhartig over een moeilijk moment in haar carrière: het verlies van haar exclusiviteitscontract bij VTM.
“Dat was wel stevig, eigenlijk was ik even in shock,” vertelt ze. “Ik wist altijd dat het ooit zou stoppen, maar als ze het je uiteindelijk zeggen, voelt het als een koude douche. "
"Je begint te twijfelen aan jezelf, je denkt: misschien ben ik niet interessant of grappig genoeg meer. Natuurlijk besef je achteraf dat het daar niet om gaat.”
De rol van leeftijd in de mediaVolgens Nathalie speelt leeftijd een belangrijke rol. “Het is cliché, maar de leeftijd. Ik ben niet de eerste en zal ook niet de laatste zijn”, horen we haar zeggen in een preview van de VRT.
Haar uitspraak raakt een gevoelige snaar, want veel vrouwen in de media ervaren dat hun kansen verminderen naarmate ze ouder worden. Toch zijn er ook positieve voorbeelden: Maaike Cafmeyer schittert in Chantal en Tine Embrechts doet het geweldig bij De Tafel van Gert.
Het toont dat er wél mogelijkheden blijven, ook voor ervaren artiesten zoals Nathalie, die zowel als comédienne, actrice en zangeres haar veelzijdigheid al heeft bewezen. Wij zijn alvast benieuwd welke uitdagingen er nog op haar pad gaan komen.
Meer dan alleen showbizzWat Niks te zien bijzonder maakt, is dat het meer brengt dan alleen entertainment. De combinatie van reizen, muziek en openhartige gesprekken zorgt ervoor dat kijkers de gasten op een heel andere manier leren kennen. Niks te zien is vanaf 11 september elke donderdag om 20.40 uur te zien op VRT 1 en al vanaf 06.00 uur ’s ochtends beschikbaar op VRT MAX.