Na eerste aflevering: iedereen zegt hetzelfde over nieuw programma met Dieter Coppens
LHX
Na eerste aflevering: iedereen zegt hetzelfde over nieuw programma met Dieter Coppens
Foto: Eén

'Wildlife' is een gloednieuw programma dat wordt gepresenteerd door Dieter Coppens. Het ging op maandag 10 maart van start.

In 'Wildlife' gaat Dieter Coppens met acht jongvolwassenen met een psychische kwetsbaarheid op buitenlands avontuur. In Thailand gaan ze samen als vrijwilligers aan de slag in een reservaat waar wilde dieren in nood opgevangen worden.

Doordat ze samen even uit de dagelijkse omgeving stappen, leren de jongeren zichzelf en elkaar op een andere manier kennen. Door hun eigen verhalen te delen, hopen ze een steun te zijn voor elkaar.

In de eerste aflevering leerden Dieter, psycholoog Dominique en de acht jongeren elkaar kennen. Daarnaast ontdekten ze ook het dierenreservaat en maakten ze kennis met de olifanten en de apen. 

De kijkers lijken al enthousiast te zijn. "Wat een prachtig programma!", reageren ze op sociale media. "Ik heb hier weer met tranen in de ogen gekeken. Zo mooi en hartverwarmend."

"Respect voor de deelnemers. Weer een topper van Dieter", klinkt het ook. "Dieter doet het maar weer. Petje af hoe hij met de mensen omgaat. Weer een liefdevol programma met een lach een traan, stiltes en vreugde."

"Dieter Coppens is de perfecte persoon om met die jongeren op stap te gaan", vinden velen. "Dieter is weer op zijn best. Wat een kanjer is dat! Als iedereen een beetje van hem zou hebben, zag de wereld er zo anders uit."

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door VRT 1 (@vrt1be)

Meer nieuws

Meer nieuws

.