Jeroen Meus zorgt voor opschudding in tv-programma: “Walgelijk”
PMN
Jeroen Meus zorgt voor opschudding in tv-programma: “Walgelijk”
Foto: Photonews

Jeroen Meus heeft voor opschudding gezorgd in een tv-programma. Sommigen moesten even slikken. 

Jeroen Meus heeft voor opschudding gezorgd in een tv-programma. Sommigen moesten even slikken. 

Jeroen Meus dook woensdagavond op in het nieuwe seizoen van ‘Celebrity MasterChef Vlaanderen’ op Play4. Hij zorgde daar voor heel wat ophef. Hij werd er warm ontvangen, maar dat veranderde snel.

Jeroen Meus had als opdracht een gerecht te maken met kalfstong. Dat was duidelijk niet naar de zin van de deelnemende bekende Vlamingen.

“Walgelijk” klinkt het daar. “Zoiets wil je niet op je bord”, reageert Sarah Vandeursen. “Ga jij het opeten? Ik niet, hoor.”

Jeroen zorgt zo voor heel wat opschudding in het programma. De kijkers vinden dat de kandidaten erg overdrijven. Ze springen dan ook in de bres voor de tv-kok.

“Vroeger stond kalfstong zelfs op de kerstmenu”, merken de kijkers op. “Dat is heel lekker en makkelijk klaar te maken. Zelf eten ze fastfood wat tien keer erger dan kalfstong.”

Meer nieuws

Meer nieuws

.