Foto: Photonews
Ruben Van Gucht heeft zich na de E3 Saxo Classic van een heel andere kant laten zien. Niet op de fiets of langs het parcours, maar achter de draaitafel. En dat deed hij niet alleen, want ook Valentine Besard was van de partij.
Na de koers doken er beelden op van Ruben Van Gucht op een podium, waar hij een DJ-set speelde. Het is een kant van hem die het grote publiek minder vaak te zien krijgt.
De sfeer zat duidelijk goed en het publiek reageerde enthousiast op het optreden.
Valentine filmt allesWat extra opvalt, is dat Valentine Besard het moment zelf vastlegde. Zij filmde hoe Ruben achter de draaitafel stond en de muziek verzorgde.
Die beelden zorgen voor extra aandacht, omdat ze een blik geven achter de schermen van het moment.
Andere kant van RubenMet zijn DJ-set toont Ruben opnieuw dat hij meer is dan enkel sportjournalist. Hij lijkt zich duidelijk ook thuis te voelen op een podium, ver weg van de koers.
Ruben is sinds kort ook begonnen aan een carrière als DJ. De agenda raakt goed gevuld.