Kristel Verbeke bereidt zich voor op K3-shows: "Doe ik elke dag 20 minuten"
LHX
Kristel Verbeke bereidt zich voor op K3-shows: "Doe ik elke dag 20 minuten"
Foto: VRT 1, Wim Van de Genachte

In oktober is het zover: dan staan Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts weer samen op het podium. Meer dan 300.000 fans kijken ernaar uit.

Goed nieuws vandaag: er zijn nog extra shows toegevoegd aan de agenda van de 'K3 Originals', Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts. In april 2026 staan ze in Rotterdam en in mei 2026 in Antwerpen.

Het originele plan van een reünieconcert is daarmee volledig uit zijn voegen gebarsten. De oorspronkelijke K3'tjes zijn duidelijk nog razend populair.

Het kan dan ook niet anders dan dat Karen, Kristel en Kathleen wel wat druk voelen, na zoveel jaren afwezigheid. Bij Kristel thuis wordt er alvast flink geoefend, ook al duurt het nog zo'n halfjaar voor de eerste show plaatsvindt.

Zo gaat ze regelmatig snelwandelen en doet ze aan krachttraining, om helemaal in vorm te geraken. Elke ochtend stretcht ze bovendien wat en doet ze yoga. "En nadien moet ik van mijn coach – het is heel gek om te zeggen – twintig minuten K3-choreografieën oefenen", zegt ze in Story.

Op die manier wordt haar lichaam de korte bewegingen van de danspasjes weer gewoon. "Deze ochtend was het 'Ya ya yippee', 'Oya lélé' en 'Alle kleuren'." Daarbij krijgt Kristel soms gezelschap van haar dochter Lily, die met plezier meedoet.

Meer nieuws

Meer nieuws

.