Foto: GoPlay
Rani De Coninck was meer dan 10 jaar gehuwd met Gust De Coster, met wie ze twee kinderen kreeg: Beau en Dora. Momenteel is haar huidige partner Laurens Verbeke, met wie ze nog een zoon, Leon, heeft.
En het leuke is dat ze nog steeds heel gelukkig is in haar relatie. Op Valentijnsdag schrijft Rani: “Achter elke sterke vrouw… staat een nog sterkere man” op haar Instagram. Ze deelt een heel mooie, liefdevolle foto met haar partner.
Hoewel ze tijdens de Kastaars al eens een foto plaatste van haar oudste kinderen en haar vriend, zien sommige mensen haar man voor het eerst. “Eindelijk zien we die ook eens.”
"Al 17 jaar samen!", Rani De ConinckIemand stelt de vraag: “Heeft ze een nieuwe man?”, waarop Rani zelf antwoordt: “Hahaha, nee hoor, al 17 jaar samen!” En de liefde spat er nog steeds vanaf.
Verder ontvangt Rani veel complimenten: “Wow Rani en Laurens, topfoto”, “Lang leve de liefde & passie”, "Fantastisch, veel geluk, jullie verdienen het".
Dit bericht op Instagram bekijken