Dit is de enige uitdaging in 'Ze zeggen dat' die Dina Tersago weigerde te doen
LHX
Dit is de enige uitdaging in 'Ze zeggen dat' die Dina Tersago weigerde te doen
Foto: PhotoNews

Al enkele jaren maakt Dina Tersago samen met Andy Peelman 'Ze zeggen dat'. In dat programma gaan ze na welke bewerkingen en urban legends we nu wel of niet mogen geloven.

De opnames van 'Ze zeggen dat' zijn altijd enorm leuk: om populaire beweringen te checken, moeten Dina Tersago en Andy Peelman vaak allerlei doldwaze opdrachten uitvoeren. 

De vraag van een miljoen: komen vrouwen minder gemakkelijk klaar?

Dina vindt dat geweldig: ze gaat met plezier de vreemdste uitdagingen aan. Zo is ze onder meer in onder water gedropt in een helikopter, en moest ze zichzelf eruit bevrijden. Toch is er in al die jaren één opdracht die ze geweigerd heeft.

"In het nieuwe seizoen doen we 'Ze zeggen dat vrouwen minder gemakkelijk klaarkomen'", vertelt ze in de podcast 'Achter de schermen'. "Onze proefpersonen hebben een masturbatiedagboek bijgehouden om te kijken of er een verschil is."

'Sekstafette'

"De apotheose was een 'sekstafette'. We zijn naar een hotel gegaan. Aan de ene kant van de gang lag er in elke kamer een man, en aan de andere kant allemaal vrouwen." Eén man en één vrouw moesten tegelijk beginnen masturberen, en als die klaar waren, mocht de volgende beginnen. Zo werd uiteindelijk gekeken wie er het eerst klaar was: de mannen of de vrouwen.

De productie vroeg aan Dina of ze met de vrouwen wilde meedoen. "Ik heb even getwijfeld, maar dan heb ik het toch laten passeren", lacht ze.

Lees ook: Andy Peelman verklapt leuk tv-nieuws: "Mag ik misschien niet zeggen"

Speeltjes

Wie er wint, geeft ze nog niet prijs. Daarvoor moeten we de komende tijd naar het programma kijken. Wel geeft ze nog mee dat de deelnemers geen porno mochten kijken. "Maar er lagen wel speeltjes, die konden ze gebruiken."

Meer nieuws

Meer nieuws

.