Yarne en Joline uit 'Boer zkt Vrouw' hebben knoop doorgehakt: "Dat is het plan"
LHX
Yarne en Joline uit 'Boer zkt Vrouw' hebben knoop doorgehakt: "Dat is het plan"
Foto: VTM

In 'Boer zkt Vrouw' zette boer Yarne alles in op Joline, mét succes. Ze beleefden samen een gezellige romantische trip in Disneyland.

Tot nu toe lijkt het erop dat 'Boer zkt Vrouw' geslaagd is voor boer Yarne: in de voorlaatste aflevering zijn hij en Joline dolverliefd. Of ze inmiddels nog steeds samen zijn, zal blijken in de reünieaflevering op donderdag.

De kans is groot, afgaand op de woorden van Yarne in Story deze week. "Joline en ik zitten op een roze wolk en we zijn niet van plan om eraf te donderen", zegt hij. "We zijn al volop over de toekomst aan het babbelen."

Yarnes boerderij is in Oplinter, maar Joline studeert en woont bij haar mama in Antwerpen. Eerder gaf ze al aan dat het voor haar niet zo makkelijk zou worden om te verhuizen. Voor haar mama zou het namelijk een heel ingrijpende verandering zijn.

Toch is dat het plan, zo blijkt. "In juni studeert Joline af en dan is het plan dat ze bij mij intrekt en werk zoekt in mijn buurt", zegt hij namelijk. "Ik ben een studio aan het bouwen op de boerderij die we dan samen kunnen inrichten."

Meer nieuws

Meer nieuws

.